Ürituste kalender - Eesti Kennelliit

Tulemas

2020

Jaanuar
11.01.20 - / Tartumaa
Rahvuslik kõikide tõugude näitus
12.01.20 - / Tartumaa
Rahvuslik kõikide tõugude näitus
18.01.20 - / Pisisaare Spordihoone Jõgevamaa
8. ja 9. rühma näitus
18.01.20 - / Harjumaa
Saksa Lambakoerte erinäitus
18.01.20 - / Tallinn
Seminar: Näitusekoerte probleemid ja lahendused
19.01.20 - / Pisisaare Spordihoone Jõgevamaa
8. ja 9. rühma näitus
25.01.20 - / Narva
Narva Winter Cup 2020 – I
26.01.20 - / Narva
Narva Winter Cup 2020 – II
Veebruar
01.02.20 - / Valga mk
Rahvuslik näitus
02.02.20 - / Valga mk
Rahvuslik näitus
08.02.20 - / Tartu
EKL ümarlaud Tartus
09.02.20 - / Pärnu
EKL ümarlaud Pärnus
14.02.20 - / Tallinn
Seminar “Talking about the chihuahua”
15.02.20 - 16.02.20 / Tallinn
Rahvusvaheline näitus “Tallinn Winter CUP 2020”
15.02.20 - / Tallinn
8 ja 9 rühma näitus, sh kuldsete retriiverite erinäitus
15.02.20 - / Tallinn
46. terjerite erinäitus
16.02.20 - / Tallinn
V rühma alarühmade 1, 4 (v.a. samojeedid), 6 ja 7 ning X rühma näitus
16.02.20 - / Tallinn
ESTÜ Samojeedi koerte erinäitus
16.02.20 - / Harjumaa
Chow Chowde Erinäitus
16.02.20 - / Harjumaa
Takside erinäitus
16.02.20 - / Harjumaa
Leonbergerite erinäitus
22.02.20 - / Narva
EKL ümarlaud Narvas
29.02.20 - / Tallinn
Tiibeti tõugude erinäitus “Tibet Dog Estonia 2020”
Märts
01.03.20 - / Tallinn
Mastifite erinäitus “Mastiff Winner 2020”
01.03.20 - / Tallinn
Tiibeti mastifite erinäitus värvisertidega
07.03.20 - / Tallinn
EKL ümarlaud Tallinnas
14.03.20 - / Narva
Rahvusvaheline koertenäitus
15.03.20 - / Narva
Rahvusvaheline koertenäitus
21.03.20 - / Tallinn
Rahvuslik koertenäitus
22.03.20 - / Tallinn
Rahvuslik koertenäitus
Aprill
18.04.20 - / Harjumaa
9. rühmanäitus, sh Lhasa Apsode erinäitus
18.04.20 - 19.04.20 / Tallinn
Rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2020”
19.04.20 - / Harjumaa
III rühma näitus
Mai
02.05.20 - / Saku mõis, Harjumaa
Erinäitus hovawartidele
02.05.20 - / Harjumaa
PEAERINÄITUS
09.05.20 - / Rakvere
Rahvuslik näitus
10.05.20 - / Rakvere
Rahvuslik näitus
16.05.20 - / Järvamaa
Jahikoerte erinäitus
22.05.20 - /
2&5 rühma sh kesk-aasia ja kaukaasia lambakoerte erinäitus
23.05.20 - / Harjumaa
Cavalier king charles spanjelite erinäitus
24.05.20 - / Harjumaa
IX rühma näitus
30.05.20 - / Võrumaa
Rahvuslik kõikide tõugude sertifikaadinäitus
31.05.20 - / Võrumaa
Rahvuslik kõikide tõugude sertifikaadinäitus
Juuni
05.06.20 - / Harjumaa
Iiri hundikoerte ja Šoti hirvekoerte erinäitus
05.06.20 - / Harjumaa
Bulltüüpi terjerite erinäitus
05.06.20 - / Harjumaa
I, II ja IX rühma näitus
05.06.20 - / Harjumaa
FCI 4 & 10 rühma näitus
05.06.20 - / Harjumaa
Põhjamaiste kelgukoerte erinäitus
06.06.20 - / Harjumaa
Retriiverite erinäitus
06.06.20 - / Harjumaa
X rühma ning V rühma 6. ja 7. alarühma näitus
06.06.20 - / Harjumaa
Alaska malamuutide erinäitus
06.06.20 - 07.06.20 / Harju mk
Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2020”
06.06.20 - / Harjumaa
Chihuahuade erinäitus
06.06.20 - / Harjumaa
V rühma näitus (va. 6 ja 7 alarühm)
07.06.20 - / Harjumaa
Leonbergerite Erinäitus
07.06.20 - / Harjumaa
Dobermannide erinäitus
07.06.20 - / Harjumaa
Setterite erinäitus
07.06.20 - / Harjumaa
FCI VI rühma näitus
07.06.20 - / Tallinn
47. Terjerite erinäitus
07.06.20 - / Harjumaa
Rottweileri erinäitus
07.06.20 - / Harjumaa
Šnautserite erinäitus
07.06.20 - / Harjumaa
Erinäitus lühi- ja pikakarvalistele bernhardiinidele
07.06.20 - / Harjumaa
Eesti Berni Alpi Karjakoerte VII Erinäitus
07.06.20 - / Harjumaa
Takside erinäitus “WUT World Show 2020”
20.06.20 - / Harjumaa
Kõikide tõugude näitus
21.06.20 - / Harjumaa
Kõikide tõugude rahvuslik näitus
27.06.20 - / Harjumaa
Rahvuslik koertenäitus
28.06.20 - / Harjumaa
Rahvuslik koertenäitus
Juuli
04.07.20 - / Harjumaa
Saksa Lambakoerte erinäitus
04.07.20 - / Järvamaa
Rahvuslik näitus
05.07.20 - / Järvamaa
Rahvuslik näitus
10.07.20 - / Pärnu
5 ja 9 rühm (s.h.saksa spitside erinäitus)
10.07.20 - / Pärnu
Shetlandi lambakoerte erinäitus
10.07.20 - / Pärnu
I rühma näitus, sh austraalia karjakoerte erinäitus
10.07.20 - / Pärnumaa
Welsh corgi’de erinäitus
10.07.20 - / Pärnumaa
II rühma näitus
11.07.20 - / Pärnumaa
Rahvusvaheline koertenäitus
12.07.20 - / Pärnumaa
Rahvusvaheline koertenäitus
18.07.20 - / Tartumaa
Rahvuslik kõikide tõugude näitus
19.07.20 - / Tartumaa
Rahvuslik kõikide tõugude näitus
august
01.08.20 - / Ida-Virumaa
Lucky Summer Cup 2020 – I
02.08.20 - / Ida-Virumaa
Lucky Summer Cup 2020 – II
08.08.20 - / Harjumaa
Šveitsi valgete lambakoerte (FCI 347) sertifikaadiõigusega erinäitus
08.08.20 - / Harjumaa
Saksa Lambakoerte Erinäitus
08.08.20 - / Tartumaa
8 ja 9 rühma näitus
09.08.20 - / Harjumaa
Jack Russell´i terjerite erinäitus 2020
09.08.20 - / Tartumaa
8 ja 9 rühma näitus
14.08.20 - /
Chihuahuade erinäitus
14.08.20 - / Harjumaa
Inglise buldogide ja kääbusmolosside erinäitus
14.08.20 - / Harjumaa
Basenjide erinäitus
15.08.20 - / Harju mk
Rahvusvaheline näitus
16.08.20 - / Harju mk
Rahvusvaheline näitus
20.08.20 - / Harjumaa
Kuldsete retriiverite erinäitus
29.08.20 - / Haapsalu
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus
30.08.20 - / Haapsalu
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus
september
05.09.20 - / Harjumaa
Rahvuslik koertenäitus
06.09.20 - / Järvamaa
III rühma näitus
06.09.20 - / Tallinn
EBÜ II & IX Rühma erinäitus koos Saksa Bokseri erinäitusega
06.09.20 - / Harjumaa
Retriiverite erinäitus
10.09.20 - / Tallinn
FCI Agility World Championship
11.09.20 - / Tallinn
FCI Agility World Championship
12.09.20 - / Tallinn
FCI Agility World Championship
13.09.20 - / Harjumaa
Pürenee mäestikukoerte erinäitus FCI i ja II rühma näituse raames
13.09.20 - / Tallinn
FCI Agility World Championship
19.09.20 - / Tallinn
Rahvuslik näitus
20.09.20 - / Tallinn
Rahvusvaheline näitus
Oktoober
17.10.20 - / Rakvere
Rahvuslik näitus
18.10.20 - / Rakvere
Rahvuslik näitus
november
07.11.20 - / Tartu
Rahvusvaheline näitus
08.11.20 - / Tartu
Rahvusvaheline näitus
28.11.20 - / Narva
Rahvuslik Kõikide Tõugude Näitus
29.11.20 - / Narva
Rahvuslik Kõikide Tõugude Näitus
Toimunud

2019

2018

2017

Võta meiega ühendust

Ava täisvaade

Ürituste kalender - Eesti Kennelliit

Tulemas

2020

Jaanuar
AegKoht Üritus
11.01.20 Tartumaa Rahvuslik kõikide tõugude näitus
12.01.20 Tartumaa Rahvuslik kõikide tõugude näitus
18.01.20 Pisisaare Spordihoone Jõgevamaa 8. ja 9. rühma näitus
18.01.20 Harjumaa Saksa Lambakoerte erinäitus
18.01.20 Tallinn Seminar: Näitusekoerte probleemid ja lahendused
19.01.20 Pisisaare Spordihoone Jõgevamaa 8. ja 9. rühma näitus
25.01.20 Narva Narva Winter Cup 2020 – I
26.01.20 Narva Narva Winter Cup 2020 – II
Veebruar
AegKoht Üritus
01.02.20 Valga mk Rahvuslik näitus
02.02.20 Valga mk Rahvuslik näitus
08.02.20 Tartu EKL ümarlaud Tartus
09.02.20 Pärnu EKL ümarlaud Pärnus
14.02.20 Tallinn Seminar “Talking about the chihuahua”
15.02.20 - 16.02.20 Tallinn Rahvusvaheline näitus “Tallinn Winter CUP 2020”
15.02.20 Tallinn 8 ja 9 rühma näitus, sh kuldsete retriiverite erinäitus
15.02.20 Tallinn 46. terjerite erinäitus
16.02.20 Tallinn V rühma alarühmade 1, 4 (v.a. samojeedid), 6 ja 7 ning X rühma näitus
16.02.20 Tallinn ESTÜ Samojeedi koerte erinäitus
16.02.20 Harjumaa Chow Chowde Erinäitus
16.02.20 Harjumaa Takside erinäitus
16.02.20 Harjumaa Leonbergerite erinäitus
22.02.20 Narva EKL ümarlaud Narvas
29.02.20 Tallinn Tiibeti tõugude erinäitus “Tibet Dog Estonia 2020”
Märts
AegKoht Üritus
01.03.20 Tallinn Mastifite erinäitus “Mastiff Winner 2020”
01.03.20 Tallinn Tiibeti mastifite erinäitus värvisertidega
07.03.20 Tallinn EKL ümarlaud Tallinnas
14.03.20 Narva Rahvusvaheline koertenäitus
15.03.20 Narva Rahvusvaheline koertenäitus
21.03.20 Tallinn Rahvuslik koertenäitus
22.03.20 Tallinn Rahvuslik koertenäitus
Aprill
AegKoht Üritus
18.04.20 Harjumaa 9. rühmanäitus, sh Lhasa Apsode erinäitus
18.04.20 - 19.04.20 Tallinn Rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2020”
19.04.20 Harjumaa III rühma näitus
Mai
AegKoht Üritus
02.05.20 Saku mõis, Harjumaa Erinäitus hovawartidele
02.05.20 Harjumaa PEAERINÄITUS
09.05.20 Rakvere Rahvuslik näitus
10.05.20 Rakvere Rahvuslik näitus
16.05.20 Järvamaa Jahikoerte erinäitus
22.05.20 2&5 rühma sh kesk-aasia ja kaukaasia lambakoerte erinäitus
23.05.20 Harjumaa Cavalier king charles spanjelite erinäitus
24.05.20 Harjumaa IX rühma näitus
30.05.20 Võrumaa Rahvuslik kõikide tõugude sertifikaadinäitus
31.05.20 Võrumaa Rahvuslik kõikide tõugude sertifikaadinäitus
Juuni
AegKoht Üritus
05.06.20 Harjumaa Iiri hundikoerte ja Šoti hirvekoerte erinäitus
05.06.20 Harjumaa Bulltüüpi terjerite erinäitus
05.06.20 Harjumaa I, II ja IX rühma näitus
05.06.20 Harjumaa FCI 4 & 10 rühma näitus
05.06.20 Harjumaa Põhjamaiste kelgukoerte erinäitus
06.06.20 Harjumaa Retriiverite erinäitus
06.06.20 Harjumaa X rühma ning V rühma 6. ja 7. alarühma näitus
06.06.20 Harjumaa Alaska malamuutide erinäitus
06.06.20 - 07.06.20 Harju mk Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2020”
06.06.20 Harjumaa Chihuahuade erinäitus
06.06.20 Harjumaa V rühma näitus (va. 6 ja 7 alarühm)
07.06.20 Harjumaa Leonbergerite Erinäitus
07.06.20 Harjumaa Dobermannide erinäitus
07.06.20 Harjumaa Setterite erinäitus
07.06.20 Harjumaa FCI VI rühma näitus
07.06.20 Tallinn 47. Terjerite erinäitus
07.06.20 Harjumaa Rottweileri erinäitus
07.06.20 Harjumaa Šnautserite erinäitus
07.06.20 Harjumaa Erinäitus lühi- ja pikakarvalistele bernhardiinidele
07.06.20 Harjumaa Eesti Berni Alpi Karjakoerte VII Erinäitus
07.06.20 Harjumaa Takside erinäitus “WUT World Show 2020”
20.06.20 Harjumaa Kõikide tõugude näitus
21.06.20 Harjumaa Kõikide tõugude rahvuslik näitus
27.06.20 Harjumaa Rahvuslik koertenäitus
28.06.20 Harjumaa Rahvuslik koertenäitus
Juuli
AegKoht Üritus
04.07.20 Harjumaa Saksa Lambakoerte erinäitus
04.07.20 Järvamaa Rahvuslik näitus
05.07.20 Järvamaa Rahvuslik näitus
10.07.20 Pärnu 5 ja 9 rühm (s.h.saksa spitside erinäitus)
10.07.20 Pärnu Shetlandi lambakoerte erinäitus
10.07.20 Pärnu I rühma näitus, sh austraalia karjakoerte erinäitus
10.07.20 Pärnumaa Welsh corgi’de erinäitus
10.07.20 Pärnumaa II rühma näitus
11.07.20 Pärnumaa Rahvusvaheline koertenäitus
12.07.20 Pärnumaa Rahvusvaheline koertenäitus
18.07.20 Tartumaa Rahvuslik kõikide tõugude näitus
19.07.20 Tartumaa Rahvuslik kõikide tõugude näitus
august
AegKoht Üritus
01.08.20 Ida-Virumaa Lucky Summer Cup 2020 – I
02.08.20 Ida-Virumaa Lucky Summer Cup 2020 – II
08.08.20 Harjumaa Šveitsi valgete lambakoerte (FCI 347) sertifikaadiõigusega erinäitus
08.08.20 Harjumaa Saksa Lambakoerte Erinäitus
08.08.20 Tartumaa 8 ja 9 rühma näitus
09.08.20 Harjumaa Jack Russell´i terjerite erinäitus 2020
09.08.20 Tartumaa 8 ja 9 rühma näitus
14.08.20 Chihuahuade erinäitus
14.08.20 Harjumaa Inglise buldogide ja kääbusmolosside erinäitus
14.08.20 Harjumaa Basenjide erinäitus
15.08.20 Harju mk Rahvusvaheline näitus
16.08.20 Harju mk Rahvusvaheline näitus
20.08.20 Harjumaa Kuldsete retriiverite erinäitus
29.08.20 Haapsalu Haapsalu Rahvuslik koertenäitus
30.08.20 Haapsalu Haapsalu Rahvuslik koertenäitus
september
AegKoht Üritus
05.09.20 Harjumaa Rahvuslik koertenäitus
06.09.20 Järvamaa III rühma näitus
06.09.20 Tallinn EBÜ II & IX Rühma erinäitus koos Saksa Bokseri erinäitusega
06.09.20 Harjumaa Retriiverite erinäitus
10.09.20 Tallinn FCI Agility World Championship
11.09.20 Tallinn FCI Agility World Championship
12.09.20 Tallinn FCI Agility World Championship
13.09.20 Harjumaa Pürenee mäestikukoerte erinäitus FCI i ja II rühma näituse raames
13.09.20 Tallinn FCI Agility World Championship
19.09.20 Tallinn Rahvuslik näitus
20.09.20 Tallinn Rahvusvaheline näitus
Oktoober
AegKoht Üritus
17.10.20 Rakvere Rahvuslik näitus
18.10.20 Rakvere Rahvuslik näitus
november
AegKoht Üritus
07.11.20 Tartu Rahvusvaheline näitus
08.11.20 Tartu Rahvusvaheline näitus
28.11.20 Narva Rahvuslik Kõikide Tõugude Näitus
29.11.20 Narva Rahvuslik Kõikide Tõugude Näitus
Toimunud

2019

2018

2017